Про студію

Дизайн інтер’єру від студії Maestro Design — це робота професіоналів, здатних реалізувати будь-яку ідею. Кожен спеціаліст має художню чи будівельну освіту, а також досвід у сфері дизайну. Саме тому, замовивши в нас оформлення інтер’єру, ви можете бути на 100% впевненими в якості результату.

Наша студія функціонує з 2010 року. За цей час ми встигли реалізувати сотні дизайнерських рішень. Квартири, приватні будинки, кафе та ресторани, офіси: у нас є досвід в реалізації будь-яких дизайнерських рішень.

У нас ви можете замовити: дизайн інтер’єру, консультацію дизайнера, 3D панорамний тур по вашому проекту та навіть ремонтно-будівельні роботи. Співпрацюючи з нами, ви заощаджуєте свій час та кошти. Адже ми готові взяти відповідальність за кожен етап втілення проекту. Вам же залишеться лише насолоджуватися результатом роботи.

А якщо ви ще не знаєте чого хочете – пропонуємо вам ознайомитися з трендами у дизайні інтер’єру у 2019 році:

  • Арт-деко: розкішний стиль, характерними ознаками якого є: вишукані облицювальні матеріали( оксамит, шовк), поєднання насичених кольорів зі стриманими чорно-білими відтінками,повторення геометричних орнаментів в оздобленні стін, меблів та аксесуарів. Цей стиль можна взяти за основу як для інтер’єру будинку, так і для кабінету керівника в офісі.
  • Тема космосу: оригінальні шпалери з галактичним орнаментом, світильники у вигляді сонячного сплетіння, подушки з космічним принтом: тематичні декоративні елементи вдало доповнять будь-який дизайн. Варто лише трішки проявити фантазію.
  • Морська тематика: різноманітні гребінці, корали, луска та навіть морські жителі можуть послугувати прекрасним джерелом для натхнення. Головне не перебільшити з тематикою. Достатньо додати декілька декоративних елементів.
  • Відображення індивідуальності: таке оформлення інтер’єру передбачає використання пам’ятних дорогих речей, символічних елементів, фотографій та всього, що асоціюється у вас з вашою особистістю. Як правило індивідуальність береться за основу для створення дизайну кімнати чи особистого кабінету.

Хочете дізнатися більше про дизайнерські тренди та зрозуміти як їх використовувати? Тоді,замовте у нас консультацію дизайнера. Спеціаліст допоможе вам знайти найкраще рішення для оформлення інтер’єру.

Maestro Design — сучасний дизайн для будь-якого інтер’єру.

Підтвердженням якості нашої роботи є реалізовані проекти не тільки на території України, а й в країнах Європи. Задоволений клієнт — наша мета, і ми цінуємо кожного!

Замовте зворотній дзвінок