Консультація дизайнера

Продуманий проект квартири чи інтер’єр приватного будинку — це клопітка праця. Адже, щоб створити комфортну обстановку потрібно продумати все до найдрібніших деталей. Стиль інтер’єру, фактуру меблів, розташування світильників та розеток, а також багато інших деталей. Найлегше це зробити людині, яка володіє спеціалізованими навичками та має досвід роботи в сфері дизайну інтер’єрів. Це пояснює чому послуга «консультація дизайнера» дуже популярна серед клієнтів нашої студії. Якщо ви ще не встигли спробувати її — рекомендуємо детальніше з нею ознайомитися.

В якому форматі проходить консультація

Консультація проходить у форматі діалогу «дизайнер — клієнт».  Ви ділитеся своїми міркування стосовно проекту будинку, квартири чи комерційного приміщення, а дизайнер пропонує вам свої варіанти. Чим більше ви розповісте про свої вподобання, цілі приміщення, габарити та інші деталі — тим краще.

На що можна розраховувати під час консультації

На консультацію максимально відведено три години. За цей час спеціаліст не зможе створити повноцінний дизайн кафе чи продумати інтер’єр квартири. Але, цього часу цілком вистачить щоб:

  • визначитися зі стилем інтер’єру
  • продумати головні акценти у дизайні
  • скласти схематичний план розташування меблів, розеток та вимикачів(виконується від руки)

Важливо: швидше за все під час консультації ви отримаєте готове рішення не для всього об’єкту, а тільки для його частини. Також, не варто порівнювати цей план з грамотно накресленим в програмі й в масштабі.

Скільки коштує консультація

Вартість консультації складає 1000 грн. Це прекрасний спосіб зекономити для тих, хто вміє втілювати ідеї на практиці.

Термін реалізації до трьох годин.

Вартість 1000 грн.

Замовте зворотній дзвінок