3D панорамний тур

Вам презентували готовий дизайнерський проект, але ви не впевнені в ньому? Начебто фотографії вражають, а все одно складно наважитися на оформлення інтер’єру в запропонованому варіанті? Ваші сумніви цілком можна зрозуміти. Навіть найякісніші й найбільш детальні фото не можуть передати всю суть дизайнерської ідеї. Благо прогрес не стоїть на місці. Спеціалісти вже давно навчилися працювати з візуальними програмами, й можуть вам представити результат своєї роботи у вигляді 3D туру.

Що таке 3D панорамний тур

3D тур — один з найкращих способів оцінити роботу дизайнера. В процесі проектування враховується площа приміщення, фактура й розмір всіх елементів інтер’єру. Це дозволяє максимально детально вивчити дизайн приміщення ще задовго до початку будівельних робіт. Адже, на відміну від фотографій, панорамний тур дозволяє збільшити кожну деталь, зрозуміти наскільки вдало елементи інтер’єру поєднуються між собою та чи збережені потрібні пропорції. По суті це те ж саме, що прогулянка по реальній будівлі, але тут ви не можете нічого помацати й спробувати на дотик.

Кому потрібен 3D панорамний тур

1.Тим, хто хоче кардинально змінити інтер’єр: зацікавили сучасні проекти будинків? Хочеться оригінальний інтер’єр квартири? Щоб ви не планували — це набагато легше втілити в життя за допомогою 3D туру. Він дозволяє максимально об’єктивно оцінити всі «за» й «проти» конкретного дизайну, й прийняти правильне рішення.

2.Для тих,хто сумнівається: сумніваєтесь в доречності запропонованих дизайнером рішень ? Тоді, замовте 3D тур щоб розставити всі крапки над «і».

3.І нарешті тим, хто планує зробити ремонт на тривалий термін. Для прикладу, проекти ресторанів виконуються не частіше, ніж раз в 5-10 років. Так, за цей час може бути зроблений косметичний ремонт, але суть дизайну зберігається. Аналогічно й дизайн квартир. Як правило, через два роки робиться невеличкий косметичний ремонт та років через п’ять капітальний. Логіка проста й зрозуміла: якщо вам доведеться довго споглядати на інтер’єр — краще відразу зробити його максимально затишним та комфортним.

Висновок

3D панорамний тур — це хоч і не обов’язкова частина розробки інтер’єру, але все ж таки послуга неймовірно корисна. Адже поки що ще не вигадали кращих засобів оцінити дизайн інтер’єру на стадії розробки.

Термін реалізації: 1-2 тижні

Замовте зворотній дзвінок